Rekabet Avantajı
Hızlı Tepki
Verimlilik
Müşteri Memnuniyeti

"Art for You" reklam şirketinin "prodüksiyon" alanı, sizin için bir yaratıcılık sahnesidir. Burada, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak ve markanızı görsel olarak hayata geçirecek video reklam filmleri üretilmektedir.

Projeniz için özel bir stüdyo ve yetenekli bir ekip, işinizin özgün yönlerini, altı çizilmesi gereken mimari ve sanayi unsurlarını vurgulayacak şekilde hazır beklemektedir. Burada, fikirleriniz gerçeğe dönüşmekte ve görsel bir şölen yaratılmaktadır. Profesyonel ekipmanlarımız ve deneyimli yönetmenlerimiz, videolarınızın dikkat çekici ve etkileyici olmasını sağlamak için en son teknolojileri kullanmaktadır.

Ekip, sizinle işbirliği içinde çalışarak, projenin her aşamasını detaylı bir şekilde planlamaktadır. Sizin hedeflerinizi ve beklentilerinizi önemsiyoruz ve markanızı en iyi şekilde yansıtan bir video ortaya çıkarmak için çaba sarf etmekteyiz.

Biz, iş ve şirket tanıtım ajansı olarak, markanızın doğru hedef kitleye doğru şekilde ulaşmasını ve rakiplerinizden daha fazla öne çıkmasını sağlamak için buradayız.

Prodüksiyon sürecinin tamamında sizinle yakın iletişim halindeyiz. Montaj, renk düzeltme, efektler ve ses tasarımı gibi adımlarda sizin tercihlerinizi göz önünde bulundurmaktayız. Amacımız, markanızın hikayesini en etkileyici şekilde anlatmak ve izleyicileri büyülemektir.

"Art For You" reklam şirketinin "prodüksiyon" alanı, işinizin ve şirketinizin tanıtımı için yaratıcı ve profesyonel bir deneyim sunmak için burada.

Mescier Tanıtım süreçlerinde neler yaptık şimdi göz atalım
Firmanın isteklerini dinledik. İstekleri doğrultusunda çekim senaryosu oluşturduk.

Çekim senaryosu sonrası gerekli ekipmanları sırtlandık ve çekimleri gerçekleştirdik. Alanın yüksek sıcaklıklarından olası tehlikelere karşı önlemleri unutmadık.

Çekimler sonrası kurgu aşamasına geçtik çekim senaryosuna uygun telif hakları satın alınmış müzik ile filmi oluşturduk.

Bize buradan ulaşabilirsiniz

Sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.